Activstar - Activ eye

Novinka
1 256,00 Kč
kus
1 256,00 Kč
    
Průměrná výživová hodnota na 100g
  Energie 164 kcal / 687 kJ
  Tuky 0.48 g
  Sacharidy 0.13 g
  Vláknina 69.3 g
  Bílkovina 0.88 g
  Sůl 0.38 g
Váha 60 g

Activ Eye výtažek ze šafránu s výhodami pro zdraví očí, dodávané ve vegetariánských kapslích.

Dávkování: Maximálně 1 kapsli denně a zapít dostatečným množstvím vody.

 

Activ Eye je formulován z extraktu šafránu získaného z květu crocus známého vědecky jako Crocus sativus. Ačkoli šafrán je známý jako kulinářské koření, používané v pokrmech po celém světě po tisíce let, jeho terapeutické vlastnosti jsou méně známé. V posledních letech se podařilo izolovat extrakty s vysokým obsahem účinných látek. Náš nový doplněk stravy je formulován z vysoce kvalitního šafránové extraktu 3% Crocini.

Jaké výhody jsou spojeny s Activ Eye?

  • Každých 20 mg poskytuje 3% klíčové sloučeniny šafránu známé jako Crocini.
  • Crocini je nejdůležitější živinou v šafránu na podporu zdraví zraku. Jakmile je v žaludku, je šafrán přeměněn na crocetín, který vaše tělo rychle absorbuje ve střevech a dodává do cílových oblastí, jako je sítnice.
  • Pomáhá chránit buňky fotoreceptorů v sítnici před oxidačním stresem.
  • Pomáhá podporovat průtok krve v sítnici a okolních oblastech.
  • Pomáhá podporovat lepší dodávání kyslíku do očí.

 

S jeho vysokou antioxidační aktivitou, šafránový extrakt může také nabídnout ochranu proti věkem-související makulární degenerace nebo AMD, jedno z nejčastějších očních onemocnění.
AMD - tiché, bezbolestné onemocnění je charakterizováno postupným zhoršením centrální části sítnice, která přestává správně fungovat. Je to hlavní příčina ztráty zraku, především mezi 60. rokem, potenciálně vede k úplné slepotě. AMD trpící člověk, stále obtížnější vykonává každodenní funkce, jako je čtení nebo řízení.

 

Activ Eye je složkou nové generace pro zdraví očí. Pomocí HPLC se standardizuje na 3% krokíny. Krokusy jsou hlavními karotenoidy šafránu, které jsou silnými antioxidanty a souvisí s prevencí makulární degenerace spojené s věkem. Crocini přítomné v Activ Eye dosahují maximální koncentrace v krvi již po 1.5 hodině, což je rychleji než jiné tradiční karotenoidy používané pro zdraví očí, jako je lutein (7-8h) 8, zeaxantin (13-14h) 9 a 13- karoten (24 - 30 hodin)

 

Diferencovaná hodnota

  • Nejrychlejší absorpce ve srovnání s jinými tradičními karotenoidy
  • Karotenoid s vysokou rozpustností ve vodě.
  • Nízká dávka: 20 mg / den.
  • Vyrobeno ve Španělsku. Vlastní pole a těžební zařízení.
  • Nejmodernější proprietární výrobní proces.
Materiál

mikrokrystalická celulóza, vegan tobolka, HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)

Šafrán setý - Crocus sativus (20mg)

Šafrán setý - Crocus sativus

Chrání sítnici před denním oxidačním poškozením způsobeným oxidací volnými radikály způsobeným vystavením vysokým hladinám světla a kouření. Zvyšuje průtok krve do sítnice.

Technologie
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (zkratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast ze skupiny polyesterov, který se používá často jako obalový materiál na potraviny, nápoje a jiné kapaliny.

Podobné produkty

0