Activstar - Activ Candle

517,00 Kč
Vyber si variantu produktu
Kategorie: Svíčky Značka: Activstar Barva: Stříbrná Obsahuje sóju Krajina výrobcu: Slovensko
    

Doba hoření : 30 h + (140 g), 50 h + (220 g), 100 h + (420 g)

Materiál

Složení vůně : Geraniol, Linalool, d-Limonene, dl-Citronellol, omega-Pentadecalactone.

Sójový vosk je 100% rostlinného původu, vyrobený z čistého sojového oleje z kvalitních sójových bobů s certifikátem kvality a dermatologicky testován. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je vyroben podle norem FDA. Je biologicky rozložitelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, laboratorní testy ukázaly že má nesmírně čisté hoření. Doba hoření svíček je delší až o 50 % ve srovnání s jinými vosky.

Knoty ve svíčkách jsou vyrobeny z čistě dřevěných vláken a nejsou v nich kovové prášky ani syntetická vlákna. Knot po zapálení příjemně puká. Vůně jsou vonné oleje s obsahem esenciálních výtažků, jsou pečlivě vybrány z kategorii Bath & body což znamená že se používají také v kosmetických produktech. Každá jedna vůně je otestována a má svůj certifikát čistoty a kvality IFRA. Ve svíčkách jsou použity v takové míře aby prijemne rozvoniavali a doladěny tak aby se nespaľovala vůně ale vosk a vůně se pouze odpařuje během celého hoření.

Každý náš produkt projde několik týdenním zkouškami na stabilitu a bezpečnost hoření, tyto svíčky nevylučují černý kouř který je škodlivý. Testování svíček. Vzorky svíček byly důkladně otestovány v prostorách o rozloze 25 m², kde příjemně uvolňovaly vůni po celou dobu hoření. Pálení probíhalo vždy 4 hodiny na jedno zapálení se 2 hodinovými přestávkami.

Co musíte vědět když si zapalujete svíčku :

  • Vonné svíčky škodí jako cigaretový kouř. Přečtěte si složení svíčky dříve, než ji koupíte.
  • Parafín je vedlejší ropný produkt a pochází z neobnovitelných zdrojů. Nejpřísnější kritici tvrdí, že při hoření se do ovzduší kromě sazí uvolňuje i formaldehyd, toluen, benzen a oxid uhličitý.

Zbožňujete mihotavý světlo a nevíte si bez něj představit relax ? Vyzkoušejte svíčky sójové. Všechny hoří déle než parafínové. Kvalitní sójové svíčky jsou bílé, pokud je objevíte v jiné barvě, obsahují nejen vosk, ale také barviva, případně parafín. Zkontrolujte složení na etiketě - musí mít sto procent rostlinného oleje a bezolovnatý knot.

Sójový vosk (100% prírodný )

Sójový vosk
Dokumentace
0